Montáž

Odpoveď

Kde si môžeme objednať montáž tabule (displeja) ?

Spolu s interaktívnymi riešeniami si môžete u svojho predajcu dojednať aj odbornú montáž.

Koľko stojí namontovanie interaktívnej tabule (displeja)?

Montážne práce sa dojednávajú individuálne na základe obhliadky miesta montáže a požiadaviek klienta. Od toho sa odvíja výsledná cena. Ponúkame ale aj dva paušálne montážne balíky. Rozsah prác a ceny sú uvedené v sekcii Služby.

Môžeme si tabuľu (displej) namontovať aj sami?

Áno, súčasťou dodávky je aj montážny návod. Odporúčame vám však aspoň konzultáciu s odborníkom, najmä ohľadom podkladovej plochy.

Je možné zavesiť interaktívnu tabuľu alebo displej priamo na stenu?

Súčasťou balenia interaktívnej tabule je držiak na stenu pre tabuľu a projektor. K interaktívnemu displeji držiak nie je, uchytenie však spĺňa štandard VESA. O konrétnych rozmeroch držiaku sa dočítate v špecifikácii, ktorú je možné stiahnuť na produktových stránkach jednotlivých displejov.

Môžeme si zavesiť interaktívnu tabuľu alebo displej zavesiť na sadrokartónovú stenu?

Priamo na SDK priečku to nie je možné. Montáž na sadrokartónovú priečku však možný je. Pre realizáciu bezpečnej montáže kontaktujte, prosím, spoločnosť AP MEDIA, s.r.o. alebo svojho predajcu.

Ak si k tabuli dokúpime reproduktory, je potrebné tabuľu demontovať?

Reproduktory sú dodávané s držiakmi, pomocou ktorých ich môžete pripevniť na stenu bez toho, aby ste tabuľu demontovali.

Mali by sme záujem o posuvné zavesenie tabule, aby ju mohli deti v triede zdvihnúť a stiahnuť.

Tabule i displeje je možné doplniť posuvným systémom. Pre výber konkrétneho riešenia kontaktujte, prosím, spoločnosť AP MEDIA, s.r.o. alebo svojho predajcu.

Späť