Doručovanie tovaru

Zobraziť menší výber obrázkov

Odpoveď

Zakúpené SMART zariadenia vám doručíme v dohodnutý termín.

  • Akým spôsobom mi bude doručený tovar?
  • Môžem si tovar vyzdvihnúť sám?
  • Koľko trvá doručenie tovaru?

 

Akým spôsobom mi bude doručený tovar?

Spôsobov doručenia tovaru je niekoľko a výsledná voľba závisí od okolností a od dohody s predajcom:

Osobné vyzdvihnutie v centrálnom sklade AP MEDIA, s.r.o. - odporúčame zákazníkom z okolia Bratislavy pri vlastnej montáži. Tento typ dodania je bezplatný.

Doručenie kuriérom - odporúčame pri osobnej montáži. Zariadenie je doručované v dohodnutom termíne štandardne s poistením proti poškodeniu. Cena závisí od druhu tovaru a adresy klienta. Pre konkrétnu cenu dopravy kontaktujte nás alebo svojho predajcu.

Doručenie dodávateľom - odporúčame pri montáži zabezpečenej predajcom resp. spoločnosťou AP MEDIA, s.r.o. Cena závisí od adresy klienta a rozsahu zákazky. Cena je v takomto prípade súčasťou cenovej ponuky.

Môžem si tovar vyzdvihnúť sám?

Áno, tovar si môže každý klient vyzdvihnúť osobne v centrálnom sklade AP MEDIA v Bratislave. Pri dojednanej montáži našou firmou však klient nezíska osobným vyzdvihnutím cenovú ani časovú výhodu. Osobné vyzdvihnutie odporúčame iba pri vlasntej montáži alebo jednoduchých objednávkach tovarov bez služby.

Koľko trvá doručenie tovaru?

Štandardná dodacia doba je 10 dní odo dňa potvrdenia objednávky. Dodacia doba sa síce môže v niektorých obdobiach a u niektorých produktov líšiť a konkrétnu dodaciu dobu Vám poskytneme, no odo dňa obdržania tovaru na centrálny sklad Vám tovar doručíme kuriérom do dvoch pracovných dní. Ak pre Vás zabezpečujeme montáž, dátum si s Vami dohodneme po naskladnení všetkých položiek objednávky.

Späť