Zobraziť všetky zariadenia
Hardware / Tabule / KAPP42-2W

Elektronický flipchart SMART kapp 42''

Tabuľa SMART kapp® 42 ponúka priestor pre spoluprácu jednoduchým, ale efektívnym spôsobom. Môžete na ňu písať alebo kresliť ako na bežnú tabuľu a potom sa vašim mobilným zariadením oscanovaním QR kódu alebo prostredníctvom NFC tagu pripojiť. Pri prvom pripojení vášho mobilného zariadenia vás presmeruje do obchodu Apple App alebo Google Play™, kde si môžete stiahnuť aplikáciu SMART kapp. Po stiahnutí a inštalácii aplikácie sa môžete pripojiť k tabuli a podeliť sa o jej obsah s ostatnými.
kapp42.pdf

VIAC AKO TABUĽA

Základným a charakteristickým hardvérovým prvkom interaktívneho vzdelávania je stále interaktívna tabuľa. Interaktívna tabuľa je elektronické zariadenie kombinujúce výhody dotykovej obrazovky a videoprojekcie. Napomáha uplatňovaniu zásady názornosti a umožňuje živo - interaktívne pracovať s PC/NB.

Stručný popis

snímanie dotyku: 
DViT

Špecifikácia

Rozmery a hmostnosť

šírka (cm): 
58.50
výška (cm): 
112.00
hĺbka (cm): 
8.00
uhlopriečka (cm): 
107.00
uhlopriečka (inch): 
42.00
hmotnosť (kg): 
16.00

Záruka

možnosť predĺženia záruky: 
2

Objednať

Kontakt

Ako zistím cenu a kde si môžem objednať riešenia SMART?

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a naša ponuka vždy odzrkadľuje vaše potreby a požiadavky. To je dôvod, prečo na tejto stránke nenájdete ceny. Prezrite si našu ponuku a kontaktujte nás. Radi pre vás pripravíme neodolateľnú ponuku ušitú na mieru.

Kontaktovať

Stiahnuť aktuálne ovládače