Zobraziť všetky zariadenia
Hardware / Interaktivne Displeje / SBID-MX286

Interaktívny dotykový displej SMART Board MX086 s iQ a SMART Learning Suite

Digitálna tabuľa. Webový prehliadač. Zdielanie obrazovky. Najnovšia séria SMART Board® MX obsahuje všetko potrebné, aby ste upútali pozornosť študentov. Vynikajúci pomer cena/výkon je ideálnym riešením pre školy. Dostupné vo veľkostiach 65", 75" a 86", v rozlíšení 4K Ultra HD, zahŕňa ročnú licenciu SMART Learning Suite a trojročnú záruku. S technológiou iQ máte k dispozícii všetko na jednom mieste na jeden dotyk, bez potreby ďalších káblov. IQ umožňuje okamžitý prístup k aplikáciám SMART Learning Suite, vrátane hodín v SMART Notebooku®, aktivitám v SMART lab™ a SMART amp®. Ponúka tiež rýchly prístup k digitálnej tabuli, zabudovanému webovému prehliadaču a bezdrôtovému zdielaniu obrazovky.
specs_sbid-mx286v04pr2018.pdf

IT POZITÍV

K predpokladom efektívneho v-v procesu patrí motivácia a svojich žiakov môžete motivovať už tým, že témy vyučovacích hodín prispôsobíte ich životnému štýlu. O dnešných deťoch sa hovorí, že sa už rodia IT-pozitiv, čo sa prejavuje v ich vzťahu k technológiám už v rannom veku. Na škole im ich môžete buď zakázať, alebo to využiť vo svoj prospech, dosiahnuť tak ich zainteresovanosť a zvýšiť ich aktivitu.

Stručný popis

snímanie dotyku: 
IR
povrch: 
sklo

Špecifikácia

Rozmery a hmostnosť

šírka (cm): 
200.00
výška (cm): 
121.00
hĺbka (cm): 
12.20
uhlopriečka (cm): 
217.40
uhlopriečka (inch): 
85.63
rozmer aktívnej plochy výška (cm): 
111.20
rozmer aktívnej plochy šírka (cm): 
194.10
hmotnosť (kg): 
73.30

Záruka

možnosť predĺženia záruky: 
2

Simultálne dotyky

počet simultánnych dotykov: 
10
počet simultánnych dotykov (Windows): 
10
počet simultánnych dotykov (Mac): 
10
počet simultánnych dotykov písanie: 
10

Ďalšie vlastnosti

stranový pomer: 
16:9

Objednať

Kontakt

Ako zistím cenu a kde si môžem objednať riešenia SMART?

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a naša ponuka vždy odzrkadľuje vaše potreby a požiadavky. To je dôvod, prečo na tejto stránke nenájdete ceny. Prezrite si našu ponuku a kontaktujte nás. Radi pre vás pripravíme neodolateľnú ponuku ušitú na mieru.

Kontaktovať

Stiahnuť aktuálne ovládače