Zobraziť všetky zariadenia
Hardware / Interaktivne Displeje / SPNL-6275

Interaktívny dotykový displej SMART Board 6075 s iQ a SMART Learning Suite

Osemdotykový interaktívny displej SMART Board 6075 so 75 palcovou obrazovkou v 4K kvalite a technológiou DViT® (Digital Vision Touch). Obsahuje digitálnu tabuľu a zabudovaný počítač, s ktorým sú všetky aplikácie SMART k dispozícii na jeden dotyk. Funkcia Pen ID™ umožňuje nastavenie pier a písanie alebo kreslenie cez aplikácie 2 užívateľom naraz. S funkciou Object Awareness™ môžete použiť prst namiesto myši a pera alebo dlaň pre mazanie bez prepínania módu.

IT POZITÍV

K predpokladom efektívneho v-v procesu patrí motivácia a svojich žiakov môžete motivovať už tým, že témy vyučovacích hodín prispôsobíte ich životnému štýlu. O dnešných deťoch sa hovorí, že sa už rodia IT-pozitiv, čo sa prejavuje v ich vzťahu k technológiám už v rannom veku. Na škole im ich môžete buď zakázať, alebo to využiť vo svoj prospech, dosiahnuť tak ich zainteresovanosť a zvýšiť ich aktivitu.

Stručný popis

Špecifikácia

Rozmery a hmostnosť

Objednať

Kontakt

Ako zistím cenu a kde si môžem objednať riešenia SMART?

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a naša ponuka vždy odzrkadľuje vaše potreby a požiadavky. To je dôvod, prečo na tejto stránke nenájdete ceny. Prezrite si našu ponuku a kontaktujte nás. Radi pre vás pripravíme neodolateľnú ponuku ušitú na mieru.

Kontaktovať

Stiahnuť aktuálne ovládače